Bize Ulaşın

Hacı Yusuf Mescit Mah.

Adana Çevreyolu No : 70 Karatay / KONYA
( Eski Çiltaş Tesisleri )

0 539 396 68 89

0 553 374 19 90

E-Posta

sehrilalezar@gmail.com

Şehr-i Lalezar | Konya Düğün Salonları

Şehr-i Lalezar düğün salonu olarak tüm düğün, nişan, sünnet, kına gecesi, toplantı salonu organizasyonları yenilikçi, modern, kaliteli hizmet anlayışı, güler yüzlü personeli ile müşteri ilişkilerini ilk sırada tutarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Hayallerinize uygun, hayatınızda ki en değerli gününüzde, güvenilir ekip çalışması ile birlikte, sizinle birlikte olmaktan mutluluk duyarız. Mekanımız rahatlığınızı ve konforunuzu sağlamak üzere tasarlanmış olup, isteklerinizi sağlayacak bir personel ekibine sahiptir…

10.000 m2 tesis hacmi, çocuk bakım odası, kafeterya,restorant, mescit, çocuk oyun parkı , 700 Kişilik Üst Salon, 500 Kişilik Alt Kat Salonumuz ile 1500 Kişilik Gece Düğün kapasitemiz vardır. 10.000 kişilik Konya yemek düzeni ile Konya’nın en büyük düğün ve organizasyon salonlarından birisi olan Şehr-i Lalezar Tesisleri, restorant,düğün, nişan, sünnet, toplantı ve kongre salonu olarak hizmet vermektedir.

Bahçemiz

Şehri Lalezar Tesisleri, sadece düğün organizasyonlarında değil şimdiye kadar verdiği kokteyl, toplantı, mezuniyet kutlamaları ve sünnet düğünleri de dahil olmak üzere sayısız mutlu ve başarılı ana tanıklık etmiş, sizlerden de bu konuda olumlu geri dönüşler alarak sürekli kendisini yeni ve canlı tutmayı başarmıştır.

Sıra Gecesi

Konya Düğün Salonları sektörüne yeni bir anlayış ve renk getirecek olan Şehri Lalezar Düğün Salonu ile hayallerinizdeki gibi bir düğün veya organizasyon yapma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Nitelikli etkinlikler ve nitelikli çalışanlarımız ile misyonumuzu müşteri memnuniyeti doğrultusunda daima dinamik ve yenilikçi olarak, sizlere kaliteli ve asla unutamayacağınız rüya gibi bir hizmeti sunmak için daha çok çaba harcamaya devam edeceğiz.                                                                                                                                                                                               

Sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir, online randevu talep edebilirsiniz. Ayrıca telefon numaramız aracılığıyla bilgi talep edebilirsiniz.